OFERTA

Jeśli najważniejsze dla Państwa i Państwa najbliższych dni mają być zapamiętane dzięki muzyce wykonanej na najwyższym poziomie,zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

Zasady naszego działania są następujące:

  • Kontakt telefoniczny , meilowy bądz osobisty i przedstawienie Państwa oczekiwań.
  • Przygotowujemy dla Państwa oferte i ustalamy  scenariusz.
  • Czekamy na zaakceptowanie przez Państwa naszego projektu .
  • Podpisujemy umowę     

 

 

O oprawę muzyczną Państwa uroczystości na najwyższym poziomie zadba:

 

 

Angelika Błaszczyk-Kociela – skrzypaczka, nauczycielka śpiewu i gry na instrumentach. Absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Skrzypce to niewątpliwie jej broń i sposób na życie. Jednym pociągnięciem smyczka potrafi wydobyć nieprawdopodobne dźwięki. Występowała na prestiżowej gali Fryderyki ’96. Swoją grą wzruszała wielokrotnie uczestników najważniejszych życiowych uroczystości. Sprawia, że najpiękniejsze utwory Bacha, Mozarta, Wagnera, Morricone, Kilara brzmią nieprawdopodobnie. Takiej muzyki w tym wykonaniu nie zapomina się.

 

Marta Frankowska -wokalistka, ukończyła Pedagogikę Wieku Dziecięcego i Muzykę w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu. Śpiewa od 20 lat, a od 6-ciu zajmuję się tym zawodowo. Występowała z różnymi zespołami i muzykami. Swój głos szkoliła u takich nauczycieli jak:  Marta Wilk, Alicja Szeligowska czy Zofia Rogala. Obecnie śpiewa w chórze The Gospel Time, gdzie jest jedną z solistek oraz w Stowarzyszeniu Śpiewaczym Echo.

 

 

Wiktor Wiechno - organista. Ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi w 1998r. Od ponad 25 lat specjalizuje się w oprawach muzyczno - liturgicznych ślubów, pogrzebów i mszy św.. Współpracuje z wieloma instrumentalistami (flet, skrzypce,wiolonczela, trąbka) i wokalistami. Pozwala to zaspokoić potrzeby wielu klientów. Swoją praktykę organistykontynuuje w łódzkich parafiach (obecnie w parafii św. Łukasza).